Hakkımızda

Sunextour bünyesinde Sunexsports olarak, spor turizmi alanında başarıyla faaliyet gösteren FIFA ve TURSAB gibi başlıca yetkililerinin lisanslı Operatörü olmanın gururunu yaşıyoruz.

SUNEXSPORTS resmi ve kalıcı bir çözüm ortağı olarak dünya çapındaki çeşitli uluslararası kulüplere danışmanlık yapmaktadır; futbol maçlarının ve turnuvaların düzenlenmesi, satın alınması, organizasyonu, dostluk maçları, uluslararası turlar ve antrenman kampları gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. En iyi ekipman ve kaynakları kullanarak mükemmel hizmetler sunmaya adanmışız.

Yıllık Tecrübemiz ile sorunsuz ve profesyonel bir şekilde organizasyonlar düzenliyoruz

Biz Türk bir şirketi olarak kayıtlıyız ve merkez ofisimiz Antalya'da bulunmakta olup, Rusya, Ukrayna, Polonya, Azerbaycan, Kazakistan ve birçok ülkede ofislerimiz ve/veya kalıcı temsilcilerimiz bulunmaktadır.

Biz resmi bir spor seyahat acentesi olarak spor kulüplerine eğitim kampları sağlıyoruz. SUNEXSPORTS'un amacı, her yönüyle en iyi eğitim programlarını sunmak; bu, en iyi atletik koşulları içermekte ve kamp süresince sezon hazırlığını geliştirmek için dostça pratik maçlar düzenlemektedir. Şirket grubu olarak, sunexsports, bu rekabetçi dostluk maçlarının TV prodüksiyonunu yapma ve dünya çapında dağıtma yeteneğine sahiptir. Grup şirketlerinin küresel ağı, kulüpler ve sponsorlar için ek gelirler elde etme olasılığı sağlamaktadır.

Ayrıca, SUNEXSPORTS, kulüp markaları, federasyonlar, hak sahipleri ve sponsorlar için benzersiz ve yenilikçi spor pazarlama konseptleri oluşturmaktadır.

Son Haberler